top of page

İTÜ Vakfı Planlama Koordinasyon Komitesi yeniden kuruldu


İTÜ Vakfı Planlama ve Koordinasyon Komitesi tanışma toplantısı

İTÜ Vakfı’nın güçlü kurumsal yapısının bir parçası olarak kurulup, uzun yıllar etkin çalışmalar gerçekleştiren Planlama ve Koordinasyon Komitesi’nin faaliyetleri uzunca bir dönem kesintiye uğramıştı.


Yönetim Kurulumuzun, 2023 hedefleri doğrultusunda attığı yeni adımlardan biri de Planlama ve Koordinasyon Komitesi’nin yeniden oluşturulması ve çalışma esaslarının belirlenmesi oldu.

Bu amaç doğrultusunda, Yönetim Kurulunun Aralık 2022’de yapılan toplantısında alınan kararla İTÜ Vakfı Planlama ve Koordinasyon Komitesi yeniden kuruldu.


Prof. Dr. Özlem Özçevik (Başkan), Yük. Müh. Cavit Afacan, İnş. Müh. Burçin Baybars, Doç. Dr. Özhan Ertekin, Doç. Dr. Engin Eyüboğlu, Yük. Müh. Muhammed Maraşlı, Prof. Dr. Nebiye Musaoğlu, Yük. Müh. Yaşar Taşkıran ve Ayhan Nemutlu (İTÜ Vakfı Genel Sekreteri)’dan oluşturulan Komite, ilk toplantısını Ocak 2023’te gerçekleştirdi.


Yönetim Kurulu’na bağlı olarak görev yapacak olan Komite’nin devam eden toplantılarında, çalışma esasları ile eylem planına ilişkin öneri ve kararları Yönetim Kurulu’nda değerlendirilerek, önümüzdeki dönemde hayata geçirilecekler konusunda öncelikler belirlenecek.

59 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page