Restoranlar

Modern, konforlu ve iş dünyasının tam kalbinde...

Tüm bilimsel, sosyal ve kültürel etkinlikler için değişik kapasitelerdeki toplantı salonlarımızdan, Sosyal Tesis bünyesinde 150 kişilik klimalı konferans salonu, 15'er kişilik küçük ama işlevsel, klimalı üç ayrı toplantı (atölye) salonu, aynı anda birden fazla etkinliğin düzenlenebileceği birimler olarak yer alıyor.

Bu tür organizasyonları tamamlayan teknik donanım ve çay - kahve servisi de hizmetlerimiz arasında.

 

Arı Kovanı Restoran - Bar

Şık dekoru ve zengin mutfağı ile oturma düzeninde 250 kişi kapasiteli bir restoran. Bahar ve yaz aylarında bahçeye açılan terası ile birlikte kapasite 350 kişiye ulaşıyor. Yemekli davetler, kokteyller, nişan-düğün törenleri, toplantı ve iş yemeklerinin yanı sıra öğlen ve akşam a la carte servisi sunuyor. Arı kovanı Restoran'daki etkinliklere paralel bir birim olarak da kullanılabilen bar ise, yemek öncesi aperatiflerin yanı sıra mini kokteyller ve grup yemekleri için tercih ediliyor.

Havuzbaşı Restoran

Her mevsim 100 kişilik grup yemekleri, toplantı organizasyonları için kullanılabilen havuzbaşı restoran şık ve sıcak atmosferi ile öğle-akşam yemekleri ve çay saatleri için bir başka seçenek oluşturuyor. Yazın teras ile bir arada 300 kişilik kapasiteye ulaşan Havuzbaşı, yemek davetleri ve kokteyller için tercih edilen şık ve özel bir mekan.

Çatı Teras

Çatı katında panoramik İstanbul ve boğaz manzarasına hakim şık bir cafe. Oturma düzeninde 40 kişi kapasiteli bahar ve yaz aylarında terası ile birlikte 100 kişiye ulaşıyor. Öğlen ve akşam yemekleri kokteyl ve iş yemekleri çay davetleri ve doğum günü partileri için ideal bir mekan.