Yeşil ve mavinin buluştuğu keyifli bir atmosfer…

Havuzbaşı Restoran bahar ve yaz aylarında havuz kenarında, kışın ise kapalı salonunda zengin alakart menüsü, kaliteli hizmet anlayışı ve farklı etkinlikleriyle tüm gün boyunca hizmet veriyor. Yazın 400, kışın kapalı salonunda 120 kişilik kapasitesiyle grup yemekleri ve toplantı organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyor.


Sofistike bir davet için…

Arı Kovanı Büyük Salon 250 kişilik konuk kapasitesiyle nişan, düğün, mezuniyet gecesi, toplantı, seminer, şirket yemekleri ve diğer tüm organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Bahar ve yaz aylarında açık terası ile birlikte kapasitesi 350 kişiye ulaşan Arı Kovanı Restoran geniş ve ferah bir mekan arayanlar için ideal.


ARI KOVANI KÜÇÜK SALON - Sadece size özel bir salon için…

30 kişilik kapasitesi ve samimi atmosferiyle yemek öncesi aperatiflerin yanı sıra mini kokteyller ve grup yemekleri için hizmet veren özel salonumuz misafirlerini ağırlıyor.


Eşsiz bir Boğaz manzarası ve özenli bir hizmet için…

Çatı Restoran, İstanbul’un en özel noktasından Boğaz’a bakan terası ve iç mekanıyla konuklarını büyülüyor. Kışın 40 kişilik, bahar ve yaz aylarında terası ile birlikte 100 kişiyi bulan kapasitesiyle kokteyl, yemek, davet ya da iş toplantılarınızı daha özel kılıyor.


DAVET ORGANİZASYONU BİZİM İŞİMİZ…Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim.

Şehrin en merkezi noktasındaki şık mekanlarımızda konuklarımıza düğün ve organizasyon konusunda uzman ekibimizle kusursuz bir hizmet veriyoruz. Çiftlerimize tüm hazırlık süresi boyunca eşlik eden uzman ekibimizin mottosu “Mutluluk paylaşıldığında güzeldir”. Sizi ve yakınlarınızı mutlu etmek üzere menü, mekan düzenlemesi, müzik, fotoğraf-video ve diğer tüm detayları sizin için düşünüyor ve hayata geçiriyor, istek ve ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretiyoruz. Klasik veya güncel trendlere uygun, hayallerinizdeki düğünü biz kusursuz bir şekilde gerçekleştirirken size sadece gönül rahatlığıyla “evet” demek kalıyor. Hayatınızın en unutulmaz günü rüya gibi geçsin.İTÜ Maçka Restoranları Havuzbaşı - Arıkovanı - Çatı